niedziela, 1 listopada 2015

Marzenie numer 21: Wytrzymać 365 dni bez papierosaNo, to czas start.

10 komentarzy:

 1. My także rzuciliśmy to paskudztwo 1 listopada :) Tym razem skutecznie bo jesteśmy wolni już 3 lata :) Powodzenia! Dasz radę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajki nie są Ci w ogóle potrzebne. Przeczytaj Allena w razie czego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dasz radę , jest to do zrobienia . Gdybym wiedziała , jak to łatwo , zrobiłabym to wcześniej :) Koniecznie zmień podejście . Nie wytrzymać 365 dni bez papierosa , bo po co ? Bedziesz odliczać dni i tęsknić ? Zamęczysz się . Po prostu potraktuj fajki jak coś , co Ci tylko przeszkadza . I pozbądź się tego z ulgą .Też polecam Allena Cara jak skutecznie rzucic palenie . Trzymaj się ! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli masz szacunek do siebie i sobie obiecasz to tylko wtedy dasz radę.
  Ja jestem wolny od tej trucizny już-dopiero 18lat po prawie 35 latach zniewolenia.
  Trzymam kciuki życząc powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niech tych siódemek przybywa :)
  Gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zajrzałam tutaj całkiem przypadkowo szukając informacji o weganiźmie. Przeczytałam ten post i postanowiłam dorzucić ciekawe info od siebie w temacie papierosów. Kiedyś widziałam w internecie prezentację książki ( nie mogę sobie niestety przypomnieć jej nazwy). Był to album który w bardzo fajny sposób pokazywał jak wykorzystuje się w przemyśle poszczególne części świń. Po lewej stronie było zdjęcie części ciała, a po prawej produkt w jakim jest on wykorzystywany. Wiele razy się dziwiłam oglądając to, ale najbardziej przy... papierosach. Poszperałam trochę w necie na ten temat i faktycznie to prawda.

  Podsyłam linka na temat wykorzystywania krwi świń w papierosach:
  http://www.sfora.biz/gospodarka/W-papierosach-jest-zwierzeca-krew-a18639

  Mam nadzieję, że odpowiednio Cię zmobilizowałam :) Ja nie palę już kilka lat i jedyne czego żałuję to to, że nie zrobiłam tego wcześniej. Powodzenia !!!

  Anka  OdpowiedzUsuń
 7. Mnie rzucanie palenia zajmowało kilka lat, aż wreszcie przestałem palić z dnia na dzień. Bo jak wiadomo rzucanie palenia jest łatwe, gorzej jest przestać palić ;)

  OdpowiedzUsuń

Ponieważ zmęczył mnie spam wysyłany przez pewnego zautomatyzowanego anonima (100-120 komentarzy dziennie!), włączyłam weryfikację obrazkową. Mam nadzieję, że Was to nie zniechęci do komentowania zawartości mojego bloga! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...